Här hittar du oss,

Kungsbackas hjältar Tillbaka

Nya bilder är på gång!

Patrik Olsson

Ägare
0704-56 44 39
patrik@elhjaltarna.se

Daniel Bergén

Ägare
0708-80 24 38
daniel@elhjaltarna.se

Jonas Karp

Ägare
0702-74 22 12
jonas@elhjaltarna.se

Johan Ivarsson

Ägare
0709-81 62 61
johan@elhjaltarna.se

Martin Fyrberg


0735-10 10 54
martin.fyrberg@elhjaltarna.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludwig Svendsén

Montör
ludwig.svendsen@elhjaltarna.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Veronica Mickelsen Nielsen

Montör
veronica.m@elhjaltarna.se

 

 

 

 

 

 

 

  

Amanda Larsson

Montör

amanda.larson@elhjaltarna.se

Martin Vakava

Montör
martin@elhjaltarna.se

 

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.